Mea wehe puka hydraulic GYKM-10100
Wehewehe Pōkole:
Nā kikoʻī huahana
Nā Lepili Huahana
Kumu Hoʻohālike: Mea Wehe Puka Hydraulic GYKM-10/100
Kumu Hoʻohālike:GYKM-10/100
Noi:
Nā Kikoʻī ʻenehana
Ka Mana Hoʻolaha
10ton
Ka laulā
100mm
Kaomi Hana
63MP
Ka nui o ka paipu
Lōʻihi: 3 mika
Anawaena o waho: 13.5mm
Anawaena kūloko: 5mm