RXR-YC25000BD Mea hoʻopau uahi ahi pale pahū a me ka lopako kiu
Wehewehe Pōkole:
Nā kikoʻī huahana
Nā Lepili Huahana
ʻIke huahana
Ka laulā o ka noi
Hoʻopakele Ahi ma nā ʻoihana ʻaila nui a me nā kemika
Aia nā kinoea lapalapa, ka liki wai, aia paha ka pahū ʻana i ke kaiapuni o ka hoʻopakele ʻana
Hoʻopakele i ke kaiapuni o ka uahi, nā kinoea ʻawahia a me nā kinoea ʻino
Nā ʻano huahana
1.★ Hoʻohana ʻana i ka uahi
2. ʻIke ʻana i nā kinoea ʻawahia a me nā kinoea ʻino ★
8 mau kinoea a me 2 mau palena kaiapuni
3.★ traction: N 6500
4.★ Paepae Ao Pūnaewele Robot Access
Nā ʻōkuhi loea koʻikoʻi
4.1 Nā Lopako:
1. Inoa: Lopako ʻike uahi ahi
2.Model: RXR-YC25000BD
7.Mana: Uila, pākahi lithium ternary
8.Nui: ka lōʻihi 1964 mm × ka laulā 1298 mm × ke kiʻekiʻe 1543 mm (Kūlike kēia palena me ka hōʻike nānā o ke Kikowaena Nānā a me ka Nānā ʻana i nā lako ahi aupuni)
9. Ke anawaena o ke alakaʻi: 2130 mm (Kūlike kēia palena me ka hōʻike nānā o ke Kikowaena Nānā a me ka Nānā ʻana i nā Hana Ahi Lahui (CNPC)
10. Kaumaha: ≤ kg 870
12.★ ka mamao kauō :≥100 m (kauō i ʻelua mau kāʻei wai piha DN80))
13. Ka wikiwiki o ka hele wāwae: 0 ~ 1.36 m/s, Hoʻololi wikiwiki stepless mamao
16. Ke kiʻekiʻe o luna: ≥250 mm (Kūlike kēia palena me ka hōʻike nānā o ke kikowaena nānā pono a me ka nānā ʻana o nā lako ahi ahi)
17.★ ka ʻokoʻa mai ka honua: 194 mm (Kulike kēia palena me ka hōʻike nānā o ke Kikowaena Nānā a me ka Nānā ʻana i nā Hana Ahi Lahui (NCQPC)
18. ʻO ke kihi hoʻopaʻa ʻaoʻao: ≥45°
19. Ka lōʻihi o ka hele wāwae: ≥ h 2.5
20.ʻO ke ola: ≥10 h
22. Ka mamao o ka hoʻoili wikiō: 1500 m
28. Kikowaena Mana: Kikowaena Mana Mamao Hoʻohui Kikohoʻe Paʻa Lima
4.2 ʻŌnaehana hoʻopau uahi lopako:
1.Mīkini Hoʻopau: Mīkini Hoʻopau Redel
2.★ ka nui o ka ea: m³/h 25,000
3.★ kihi :-3~16°
4.★ Mīkini Hoʻopau Uahi CITIC kiʻekiʻe: mm 1210
5. Kaomi hana: 1.0 ~ 1.2 MPa
6.Water interface: DN80 Kepani wikiwiki plug
7.★ ʻAno Hoʻokele: Hoʻokele Wai
8.★ kahe wai kiʻekiʻe loa: 620 lita/min
4.3 ʻŌnaehana ʻimi lopako:
2. Ke kiʻekiʻe o ka hāpai ʻana o ★ kahua hāpai pale pahū: ke kiʻekiʻe mua: 1326 mm, ke kiʻekiʻe o ka hāpai ʻana he 2133 mm
CH4: VOL 0-100 pakeneka
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Pae mahana: -25°C a i 60°CC
Pae haʻahaʻa: RH a i 90 pakeneka RH 0 pakeneka
4.4 ʻIke wikiō a me ka leo o ka lopako:
3. Nā pikela kāmela: miliona mau kiʻi HD, hoʻonā 1080 P, kihi ākea 60°
4.★ Pae Palekana Kāmela: IP68
5. Nā koi loea o ka loaʻa ʻana o ke kani: loaʻa mamao o ke kani kahua, maʻalahi ke hoʻomaopopo i ke kūlana o ka poʻe i paʻa, ka mamao o ka pickup o 5 mika, ka laulā alapine 20 Hz ~ 20 kHz, ka ʻike ≥40 dB
4.5 Nā palena hoʻonohonoho kikowaena mana mamao
1.Nā Ana: 410 * 310 * 70 mm (ʻAʻohe kiʻekiʻe rocker)
2. Kaumaha piha: kg 6.5
4. Kahua ʻōnaehana hoʻomalu: ʻōnaehana hana window7
5. Nā hola hana: 8 hola
10.Mana ʻōnaehana ʻike kiʻekiʻe Lift Switch: ʻAe, Self Reset Point Switch
11.Kāhea wikiō: ʻAe, Kīhea hoʻonohonoho ponoʻī
12.Mana hana huki aunoa: ʻAe, hoʻololi kiko hoʻonohonoho ponoʻī
13. Hana hoʻomalu kukui: ʻae, hoʻololi kiko hoʻonohonoho ponoʻī, pane laka ponoʻī PC
14. Nā mea hana kōkua: Kāʻei poʻohiwi kikowaena mana mamao lima, tripod kelepona
4.6 Hana Pūnaewele:
1. Hana GPS: Kahi GPS, hiki ke nīnau ʻia ke ala
4.7 ʻĒ aʻe:
Hoʻonohonoho huahana
1. Lopako ʻike uahi ahi ×1
2. Kikowaena mana mamao lima ×1
3. Mea hoʻoili kino kaʻa (54.6 V) × 1 set
4. Mea hoʻoili mana mamao (19.6 V) × 1 set